Bücher: Militaria Zahl der Lose: 96
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3168642
19677
468
Books: Military
Valentino Tocci: Légi párbaj. Harc a levegőért. Révai Budapest. Műegyetemi Sportrepülő Egyesület, 138 p. Kiadói egészvászon kötésben.
3168643
19678
468
Books: Military
Czillei Géza: Riadó Afrika fölött. Bp., é.n. Grill Károly. 254p. Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben.
3168560
19679
468
Books: Military
Kürenberg, Joachim von: Háboru a Földközi tengeren. A Földközi-tenger részletes térképével. Bp., 1939. Dante. 318p. Sérült félvászon kötésben, foltos lapokkal 3168556
19680
468
Books: Military
Gunther Plüschow: A csingtaui repülő kalandjai. (Élményeim három világrészben.) Ford.: Holló Márton. Hősök és hőstettek. 1914-1918. Bp., 1917, Athenaeum, 248 p. ÚJrakötött modern aranyozott egészvászon-kötés. 3168554
19681
468
Books: Military
[Bölcke Oszvald:] Bölcke repülőkapitány naplója, atyjának bevezetésével. Bp., 1917, Athenaeum. Félvászon kötésben 3168600
19682
468
Books: Military
Vitéz Csikós Jenő: A másik front... A szellemi harc módszerei és fegyvere. Bp.,(1941),Singer és Wolfner. népszerű kiadás 94p.. Kiadói papírkötés, ragasztott, pótolt gerinccel 3168599
19683
468
Books: Military
Lázár Miklós: Magyarok dalolnak. Bp., 1916. Nap nyomda. 187 + (2)p. Kiadói. illusztrált papírborítóval, címlap, gerinc sérült, hiányos, Ritka!
3168617
19684
468
Books: Military
Landauer Béla: Glória. Bp., 1916, "Élet" Irodalmi és Nyomda Részvénytársaság. 321 p.Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
3168620
19685
468
Books: Military
Komáromi János - Cs. és Kir. szép napok.
Bp., [1930?] Genius. Kunossy. 233 p. 1 sztl. l. /Komáromi János munkái 4. Kiadói papírborítóval 3168552
19686
468
Books: Military
Veres Sándor: A búrok védangyala. Regény az angol-búr háborúból. Bp., 1901. Tolnai. 310p. Korabeli kopott félvászon kötésben 3168559
19687
468
Books: Military
3 militária könyv:A szovjet hadsereg Kelet-poroszországi és visztula-oderai hadműveletei, Száva Péter alezr. 29p. + térkép melléklet: Radványi Kálmán: Hazafelé; Michailich Győzőné: Asszonyok a vártán. Bp., 1942. 224p. Kissé laza félvászon kötésben 3168632
19688
468
Books: Military
Vághidi Ferenc: Wellington Bp., én. Cserépfalvi. 439p. Kiadói, aranyozott, laza egészvászon kötésben.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen