Balázs György: A finn-szovjet fegyveres konfliktus. "A téli háború" a külföldi tudósítások alapján a szentesi sajtó tükrében (1939. november 30- 1940. március). DEDIKÁLT! Szentes, 2008, Szentes Város Önkormányzata. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
Antoine de Saint-Exupéry: Egyedül a felhők felett. Ford.: Rónay György. Harc a levegőért. Bp., 1940, Révai, 290+(2) p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, ex libris bélyegzésekkel (Familiae Balás de Futásfalva).
Michael v. Piringer/[Piringer Mihály]: Ungarns Banderien und desselben gesetzmäßige Kriegsverfassung überhaupt II kötet.
Wien (Bécs), 1816, Degenschen Buchdruckerey-Buchdruckerey des J. B. Zweck, 535 p. + [1] p. Első kiadás. Korabeli erősen sérült papírkötésben. Néhány lap gyűrött
Delbrück, Hans: Geschichte der Kriegskunst im Rahmen der politischen Geschichte. Dritter Teil: Das Mittelalter. Berlin, 1907, Georg Stilke. Első kiadás. Német nyelven. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben, festett lapélekkel, kissé kopott gerinccel és borítóval.
Delbrück, Hans: Geschichte der Kriegskunst im Rahmen der politischen Geschichte. Erster Teil: Das Altertum. Berlin, 1908, Georg Stilke. 2., újonnan átdolgozott és kiegészített kiadás. Német nyelven. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben, festett lapélekkel, kissé kopott gerinccel és borítóval, előzéklap és címlap kissé foltos.
Chriss Goss: Fegyvertársak. Egy angol és egy német vadászrepülő egység története 1940 augusztus és szeptember között. 20. Századi Hadtörténet. Debrecen, 2001, Hajja és Fiai. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
Garda Dezső: Székely hadszervezet és faluközösség. Gyergyószentmiklós, 1994, Mark House Kft. Kiadói papírkötés, kissé koszos borítóval, irredenta ex libris-sze
Tito Benady: The Royal Navy at Gibraltar since 1900. Liskeard, 2004., Maritime Books. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Lt. Cdr. Ben Warlow RN: The Royal Navy at Devonport since 1900. Liskeard, 2005., Maritime Books. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Veltzé, Alois - Stefan, Paul: Unter Hasburgs Banner, Zwei Kriegsjahre 1914/1916. Berlin-Wien, 1916, Ullstein & Co. Német nyelven. Átkötött egészvászon-kötés, bekötött kissé foltos illusztrált papírborítókkal, régi magánkönyvtári címkével és bélyegzéssel.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.