5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Pilch Jenő (szerk.): A magyar katona vitézségének ezer éve I-II. kötet. Budapest, é.n. [1933], Franklin-Társulat, XVI+484+503 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, képekkel, térképekkel illusztrált. A borítón kopásokkal, egyik kötet lapjai foltosak