4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Repülőorvostan. Főszerk.: Dr. Galla Emil. Bp., 1956, Zrínyi. Egyetlen kiadás. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé koszos, kopottas borítóval, intézményi bélyegzőkkel.