Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 96

Az 1904./1905. évi japán háború tanulmányozásához segédlet. összeáll: Náray Antal. Bp., 1931. m. kir. honvéd szabályzatismertető tanfolyam 2 kötet: 92p.; 41 térkép melléklet. A térkép kötet borítója szakadt. Ritka!
19617.

Rufpreis:
8 000 HUF
ifj. Sarkady Sándor - Szabó Péter: Soproniak a Don-kanyarban. (Sopron), 2001, Edutech. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a könyvtesttől részben elvált borítóval, részben szétvált fűzéssel, a könyv elején több lap kijár.
19618.

Rufpreis:
8 000 HUF
Szécsi Mór: Az osztrák-olasz háború 1866-ban. Az osztrák-olasz háború 1866-ban. Bp. 1893. MTA. XI+281 p. Magyar hadtörténelmi könyvtár I. Korabeli kopott félvászon-kötésben, Térképmellékletek nélkül.
19619.

Rufpreis:
6 000 HUF
vitéz Járomy Árpád: Csatarepülők. Magyar repülők szovjet-harctéri élményei. Bp., [1943], Stádium Sajtóvállalat Rt. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos
19620.

Rufpreis:
6 000 HUF
Busch, Fritz Otto: Narvik. Német torpedórombolók hősi harca. Ford. Balogh Barna Bp., 1940. Stádium 226 p. Kiadói kartonált papírkötésben
19621.

Rufpreis:
6 000 HUF
Saád Béla: A Dunától a Donig 1942 nyarán. (Egy haditudósító élményei a keleti magyar fronton.) Bp., [1942.] Stádium. 287 p. Kiadói félvászon-kötésben. borító kissé foltos
19622.

Rufpreis:
6 000 HUF
- Prien Günther: Életutam Scapa Fowig. Budapest,Stádium. Fényképekkel illusztrált Bp., é.n. Stádium. Kiadói vászonkötésben
19623.

Rufpreis:
6 000 HUF
Gábor Áron: Magyar haditudósító túl a Sztalin-vonalon. Bp., én., Stádium. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, laza kötéssel
19624.

Rufpreis:
6 000 HUF
Dr. Berend Miklós hadi önkénytes honvéd törzsorvos harctéri naplója (Senyei József rajzaival.) Budapest, 1916, Singer és Wolfner (Budapesti Hírlap Nyomdája, Bp.) 343 p. + [1] p. Kiadói papírborítóval., egészvászon védőkötésbe bekötve.
19625.

Rufpreis:
6 000 HUF
Dr. Bokor Ervin: Menekülés a szibériai fogságból. Japánon és Anglián keresztül. Két magyar tiszt viszontagságai. Bp.,1919, Franklin Társulat. félvászon-kötés, kopottas borítóval, névbejegyzéssel. 520 p.
19626.

Rufpreis:
8 000 HUF
Baumgartner, Lothar und Dieter Winkler::Flottenrock und Kaiseradler: Uniformierung im Spiegel der Geschichte der k.(u).k. Kriegsmarine von 1815 - 1918 Ein Handbuch.Wien : 2004. Stöhr . 260p. Kiadói kartonált keménykötés, papír védőborítóval. Az osztrák-magyar monarchia haditengerészeti uniformisairt bemutató kézikönyv, gazdag képanyaggal
19627.

Rufpreis:
6 000 HUF
9
- 1942, 1972 2 db kiadvány: Műszaki erődharc 2. füzet. Bp., 1942. Attila nyomda. 112p. Utolsó néhány lap foltos + 1972 Válogatott katonai kitüntetések kiállítás 16p.
19628.

Rufpreis:
5 000 HUF
15

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli

  Veranstaltungen