2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
A Pannonhalmi Hóráskönyv. A Pannonhalmi Főapátsági Könyvtárban őrzött kódex hasonmása. Bp., 1982, Európa - Helikon. Kiadói aranyozott egészbársony-kötés, kissé kopottas állapotban.