Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 64

20150.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
20151.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
Jávorka Sándor - Csapody Vera: Iconographia Florae Partis Austro-Orientalis Europae Centralis. (IN XL tabulis coloratis et 576 paginis, cum figuris 4090 plantarum.) Közép-Európa délkeleti részének flórája képekben. (40 színes táblán és 576 oldalon 4090 növény rajzával.) Iconography of the flora from the South-Eastern part of Central Europe. Bp., 1975, Akadémiai Kiadó, 73+2 p.+XL (színes táblák) t.+2 p.+576 t.+8 p.+M20 (melléklet) p. Benne a melléklettel is! Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. 34x25x6 cm.
20152.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
20153.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
20154.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,86
16,18
20155.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,86
16,18
20156.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,35
12,35
Ranschburg Jenő: Jellem és jellemtelenség. A szerző, Ranschburg Jenő (1935-2011) pszichológus által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Az élet dolgai. Bp., 2002, Saxum, 206+2 p. Kiadói papírkötés.
20157.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
Dr. Lux Elvira: Hát még nekem... Egy szexuálpszichológus emlékeiből. A szerző, Lux Elvira (1929-2016) szexuálpszichológus, klinikai szakpszichológus által Mohás Lívia Tippencs (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Bp., 2002, Vince. Kiadói kartonált papírkötés.
20158.

Rufpreis:
4 000 HUF
Thanhoffer Lajos: Előadások az anatómia köréből. Bp., 1896., K. M. Természettudományi Társulat, XII+4+427+5 p.+10 t. Kiadói egészvászon-kötés, az előzéklapon apró sérüléssel. Jó példány
20159.

Rufpreis:
6 000 HUF
20160.

Rufpreis:
6 000 HUF
20161.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli

  Veranstaltungen