20151.
468. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
20 000 HUF
54,05 EUR, 58,82 USD
Dr. Tellyesniczky Kálmán: Művészeti boncolástan. Az emberi test formáinak ismertetése művészek és a művészet iránt érdeklődők számára. Bp., 1900, Eggenberger-féle könyvkereskedés (Hornyánszky-ny.), 243+(1) p.+ 10 (színes) t. Szövegközti fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrálva. Átkötött félbőr-kötésben, festett lapélekkel, kissé sérült, kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.