20214.
468. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 800 HUF
Fülöp Tamás: Egészségügyi szervezéstan. DEDIKÁLT! Bp., 1963, Medicina. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, szakadt címlappal, jegyzetekkel, aláhúzásokkal.