20162.
468. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Richmond, Donald E(verett): The Dilemma of Modern Physics: Waves or Particles? New York, (1935). G. P. Putnam's Sons. XIII + [14]-120 p. + 2 t. Első kiadás. Donald Everett Richmond matematikus, a Williams College tanársegédjének kvantumelméleti előadásai, oldalszámozáson belül néhány szövegközti ábrával. Feliratozott kiadói egészvászon kötésben, enyhén sérült kiadói védőborítóban. Jó példány.