20159.
468. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
6 000 HUF
Thanhoffer Lajos: Előadások az anatómia köréből. Bp., 1896., K. M. Természettudományi Társulat, XII+4+427+5 p.+10 t. Kiadói egészvászon-kötés, az előzéklapon apró sérüléssel. Jó példány