Kerék Mihály: A magyar föld. Magyar Társadalomtudományi Könyvtár 2. Bp.,én,Magyar Élet. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval és gerinccel, a könyvtest nagyrészt elvált a borítótól.
Tóth Endre: Adatok Savaria-Szombathely és környéke történeti földrajzához. A szerző, Tóth Endre (1944-) régész által Pastinszky Miklós (1914-1986) művészettörténésznek DEDIKÁLT! H.n., 1972, k.n.. 239-261. p. Különlenyomat a Vasi Szemle 1972. évi II. számából. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
Csongor Győző: Balla Antal XVIII. századi szegedi kéziratos térképe. A szerző, Csongor Győző (1915-1997) tanár, botanikus, muzeológus, várostörténész által Pastinszky Miklós (1914-1986) művészettörténésznek DEDIKÁLT! Szeged, 1968, Móra Ferenc Múzeum. 119-138. p. Különlenyomat (Móra Ferenc Múzeum Évkönyve). Borító nélkül.
1900 A Budapest Székesfővárosi IX. Kerületi Nyilvános Községi Felső Kereskedelmi Iskola tudósítványa az 1899-1900. tanévről, fönnállásának 13. évében és XIV. jelentés a IX. kerületi községi kereskedő-tanoncziskoláról. Szerk.: Fillinger Károly. Bp., 1900, Pesti-Könyvnyomda-Rt., 79 p. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval, bélyegzéssel.
Tausz Katalin: Az óváros. Gondolatok egy városi kis-társadalom szerveződéséről. Nagy Iván könyvek 4. Balassagyarmat, 1998, Ipoly-Print KFT. Kiadói papírkötésben.
A Budapest Székesfővárosi IX. kerületi nyilvános községi felső kereskedelmi iskola tudósítványa az 1899-1900. tanévről, fönnállásának 13. évében és XIV. jelentés a IX. kerületi községi kereskedő-tanoncziskoláról. Szerk.: Fillinger Károly. Bp., 1900, Pesti Könyvnyomda Rt., 79 p. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval.
Stazioni idrominerali d'Italia. Roma, én. (cca 1920-as évek vége),ENIT. Egészoldalas színes illusztrációkkal. Olasz nyelven. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a gerincen kis szakadással, néhány lapon kis felületi sérüléssel.
Eredmények a Mátraalja néprajzi kutatásában. Szerk. Kriston Vizi József. Néprajzi tájkonferenciák Heves megyében 2. Eger, 1983. Kiadja a TIT Heves megyei Szervezete. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
A Miskolci Református Leánygimnázium értesítője az 1937-1938. iskolai évről. Szerk. Péter Pál. Miskolc, 1938, Ludvig István. Benne képeslappal. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kissé foltos borítóval.
Rácz Imre: Adács. A római katolikus templom, a plébánia és a népoktatás története. Miskolc, 1998, a Borod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár kiadása. Kiadói papírkötésben, szép állapotban.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.