https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 178

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Beszteri József: 100 éves a közcélú a villamosenergia-szolgáltatás Észak-Magyarországon. 1894-1994. Szerk.: Ónodvári Miklós. Miskolc, 1994, Észak-Magyarországi Áramszolgáltató Rt. Kiadói aranyozott bársony-kötés, jó állapotban.
19156.

Beszteri József: 100 éves a közcélú a villamosenergia-szolgáltatás Észak-Magyarországon. 1894-1994. Szerk.: Ónodvári Miklós. Miskolc, 1994, Észak-Magyarországi Áramszolgáltató Rt. Kiadói aranyozott bársony-kötés, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Zahl der Gebote:
1
Iglói Gyula: Miskolc 19. századi városrendezési tervei és építési szabályzatai. [Miskolc, 1992., B-A-Z Megyei Levéltár.] Kiadói papírkötés, hiányzó címlappal, kijáró lapokkal, ceruzás aláhúzásokkal.
19157.

Iglói Gyula: Miskolc 19. századi városrendezési tervei és építési szabályzatai. [Miskolc, 1992., B-A-Z Megyei Levéltár.] Kiadói papírkötés, hiányzó címlappal, kijáró lapokkal, ceruzás aláhúzásokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
EUR
,
8,24
USD
Zahl der Gebote:
0
1992 Matyóföld. A mezőkövesdi Városi Közösségi Ház irodalmi és néprajzi munkaközösségének évkönyve. Szerk.: Kiss Gyula.
19158.

1992 Matyóföld. A mezőkövesdi Városi Közösségi Ház irodalmi és néprajzi munkaközösségének évkönyve. Szerk.: Kiss Gyula.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Makár János: A Franklini Magyar Egyház Története, Néprajza. New Brunswick [New Jersey, USA], 1966. Szerző (Standard Press). 105 + [1] p. Egyetlen kiadás. Oldalszámozáson belül szövegközti fotókkal gazdagon illusztrált jelentés egy amerikai magyar diaszpóra életéről, a New Jersey állambeli Franklin megye magyarságáról. A nevezetes bányatelepülés magyarsága 1900-tól mutatható ki, a legnagyobb arányban a századforduló és az első világháború között érkeztek ide az anyaországból. A magyarság az új hazában is kialakította rá jellemző szokásait, az oktatási, a munkastatisztikák, a helyi magyar presbiteriánus egyház története mellett a helyi amerikai magyar népszokásokból is ízelítőt nyújt a munka. Makár János szerző, a helyi közösség református lelkésze mindent összevéve a történeti részek után a jelenről írva pusztulásnak indult közösségként jellemzi a franklini magyarságot, amennyiben annak kulturális hagyományőrzése erősen meggyengült. A címoldalon régi tulajdonosi bejegyzés. Fűzve, kiadói borítóban. Jó példány. Ritka.
19159.

Makár János: A Franklini Magyar Egyház Története, Néprajza. New Brunswick [New Jersey, USA], 1966. Szerző (Standard Press). 105 + [1] p. Egyetlen kiadás. Oldalszámozáson belül szövegközti fotókkal gazdagon illusztrált jelentés egy amerikai magyar diaszpóra életéről, a New Jersey állambeli Franklin megye magyarságáról. A nevezetes bányatelepülés magyarsága 1900-tól mutatható ki, a legnagyobb arányban a századforduló és az első világháború között érkeztek ide az anyaországból. A magyarság az új hazában is kialakította rá jellemző szokásait, az oktatási, a munkastatisztikák, a helyi magyar presbiteriánus egyház története mellett a helyi amerikai magyar népszokásokból is ízelítőt nyújt a munka. Makár János szerző, a helyi közösség református lelkésze mindent összevéve a történeti részek után a jelenről írva pusztulásnak indult közösségként jellemzi a franklini magyarságot, amennyiben annak kulturális hagyományőrzése erősen meggyengült. A címoldalon régi tulajdonosi bejegyzés. Fűzve, kiadói borítóban. Jó példány. Ritka.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Zahl der Gebote:
1
Balogh György: Eger története. Eger, 1954, Eger Városi Tanács Végrehajtó Bizottsága. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés,
19160.

Balogh György: Eger története. Eger, 1954, Eger Városi Tanács Végrehajtó Bizottsága. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés,

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Dercsényi Balázs: Budapesti műemlékek. Kastaly Károly és Tulok Ferenc fotóival. Magyarországi Műemlékek. Bp., 1991, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés.
19161.

Dercsényi Balázs: Budapesti műemlékek. Kastaly Károly és Tulok Ferenc fotóival. Magyarországi Műemlékek. Bp., 1991, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
900 HUF
2,43
EUR
,
2,65
USD
Zahl der Gebote:
0
Válogatott források Tardona történetéhez.(1240-1956). Szerkesztette és a forrásokat átírta, magyarázta:Takács László. Tardona, 2003, Tardona Község Önkormányzatának kiadása. Papírkötésben, szép állapotban.
19162.

Válogatott források Tardona történetéhez.(1240-1956). Szerkesztette és a forrásokat átírta, magyarázta:Takács László. Tardona, 2003, Tardona Község Önkormányzatának kiadása. Papírkötésben, szép állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
0
A Miskolci Ipartestület XLI. évi jelentése 1925. évről. Közli: Kovács Lajos ipartestületi titkár. Miskolc, 1926., László Könyvnyomda Rt. Kiadói papírkötés, kissé hiányos borító, szakadozott gerinc.
19163.

A Miskolci Ipartestület XLI. évi jelentése 1925. évről. Közli: Kovács Lajos ipartestületi titkár. Miskolc, 1926., László Könyvnyomda Rt. Kiadói papírkötés, kissé hiányos borító, szakadozott gerinc.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
0
A falak üzenete. Emlékkönyv a Miskolci Lévay József Reformtáus Gimnázium épületének 100 éves évfordulójára. Szerk.: Pápay Sándor. Miskolc, 1999., Lévay József Református Gimnázium. Kiadói papírkötés.
19164.

A falak üzenete. Emlékkönyv a Miskolci Lévay József Reformtáus Gimnázium épületének 100 éves évfordulójára. Szerk.: Pápay Sándor. Miskolc, 1999., Lévay József Református Gimnázium. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Zahl der Gebote:
0
3 könyv Hajdúszoboszló környékéről Gazdag István (szerk.) 400 év Hajdúszoboszló neveléstörténetéből. HSZ, 1989, Dr Ötvös LÁszló: Hajdunánási bibliás krónika Debrecen 2014 + Hajduszoboszló a gyógyfürdő 150 éves története.
19165.

3 könyv Hajdúszoboszló környékéről Gazdag István (szerk.) 400 év Hajdúszoboszló neveléstörténetéből. HSZ, 1989, Dr Ötvös LÁszló: Hajdunánási bibliás krónika Debrecen 2014 + Hajduszoboszló a gyógyfürdő 150 éves története.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Beke Csilla (főszerk.): 1000 víziparadicsom - Strandok és merülőhelyek. Bp., 2008. Alexandra Kiadó, Kiadói kartonált papírkötésben
19166.

Beke Csilla (főszerk.): 1000 víziparadicsom - Strandok és merülőhelyek. Bp., 2008. Alexandra Kiadó, Kiadói kartonált papírkötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Károlyi István 12. Évfolyamos Gimnázium évkönyv 2000-2010. Szerk.: Hirmann László. [Bp.], 2010, Károlyi István 12. Évfolyamos Gimnázium. Kiadói kartonált papírkötés
19167.

Károlyi István 12. Évfolyamos Gimnázium évkönyv 2000-2010. Szerk.: Hirmann László. [Bp.], 2010, Károlyi István 12. Évfolyamos Gimnázium. Kiadói kartonált papírkötés

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
EUR
,
8,24
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Aktuelle Nachrichten

Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli

  Veranstaltungen

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse