Karsai Elek: Szálasi naplója. A nyilasmozgalom a II. világháború idején. Bp., 1978, Kossuth. Kiadói karton kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. + Lord Russell: A horogkereszt rémtettei. Ford.: Gábor Jozefa. Bp.,1955,Szikra. 3. kiadás. Kiadói papírkötés, sérült, hiányos papírborítékkal, laza, kissé sérült fűzéssel.
2005 Budapest a Népszabadságban, 1992-2003. Szerk.: Berkó Pál. Budapesti Negyed. XIII. évf. 49-50. sz. 2005. ősz, tél. Bp.,2005, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötésben.
Pusztai Ervin: Budapest téridőben. Visontay Péter fotók. Bp., 2005., Enciklopédia Kiadó. Gazdag fotóanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón kis kopásnyomokkal.