Száraz Miklós György - Tóth Zoltán: Erdély csodái. Bp., 2006, Helikon. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Batiz Réka et al.: Erdély száz csodája. Bp., (2004), Totem Kiadó. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, ajándékozási bejegyzéssel.
Everett B. Wilson: Fifty Early American Towns. New York, 1966, A.S. Barnes and Co. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
Cholnoky Jenő: Amerika. A Föld és népei I. kötet. Bp., 1917, Franklin. Félvászon kötés, fekete-fehér képekkel illusztrált, színes térképpel, kopottas állapotban.
Az első 70 évünk. / Our First 70 Years. (1947-2017). Szerk.: Stevan Mackovic. Subotica (Szabadka), 2017, Szabadkai Történelmi Levéltár. Szerb, horvát, magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. / In Serbian, Croatian, Hungarian and English language. Hardcover.
Vörös Márton: Pécs. Officina Képeskönyvek 35. Bp., 1941., Officina, 35+5 p. +24 (fekete-fehér fotók) t.+2 p. Benne megrendelőlappal. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé szakadt papír védőborítóban, jó állapotban.
Valló István: Győri képeskönyv. Csánky Dénes, Pfannl Egon, és Weichinger Károly képeivel. Officina Képeskönyvek 39. Bp., 1942., Officina, 46+1 p.+24 (fekete-fehér és színes képtáblák) t.+2 p. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóban, a borítón kis kopásnyomokkal, a gerinc alsó részén kis sérülésekkel, de alapvetően jó állapotban.