Rácz István - Szalai Antal: Emléktáblák, emlékművek, síremlékek Pápán és a pápai járásban. Pápa, 1974, Hazafias Népfront Járási Honismereti Bizottsága - Jókai Művelődési Központ Honismereti Munkabizottsága. Kiadói papírkötés.
Iványi Béla: Báró Sennyey László S. J. nagyszombati rector római utazásai. (1687., 1693., 1696.) A Szent István Akadémia Történelmi-, Jog- és Társadalomtudományi Osztályának Felolvasásai 2. köt. 1. sz. Bp., 1929, Szent István Akadémia, 131+(1) p. Kiadói papírkötés, a borítón és a gerincen kisebb sérülésekkel.
[Az erdélyi magyarság] Alajos Kovács: Das ungartum in Siebenbürgen (Erdély) und die rumänische "statistik." Volume 2 of Schriften, Ungarisches Nationalbiologisches Institut Bp., 1940. 108p.
Gilitze István: P. Makó városának víz által való pusztulásáról. Makó, 1973, Kner. Reprint. Megjelent 2000 példányban. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
Kodolányi János: Baranyai utazás. Baranyai utazás 1941. Második Baranyai utazás 1961. Pécs, 1979., Baranya m. Tanácsa V. B. Művelődésügyi Osztálya. Kiadói papírkötés. Megjelent 2000 példányban.