19014.
468. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
5 000 HUF
Az ezeréves Magyarország és a Milléniumi Kiállítás. Magyarország a Millennium idejében. Magyarország legszebb tájainak, városainak és műkincseinek valamint a kiállítás nevezetességeinek fényképgyűjteménye. Kiadja: Piványi, Tímár, Palóczy, Fouquau, Vidéky. Bp., 1896. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, foltos, előzéklap, címlap részben levált, kopottas állapotban.