19171.
468. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Budapest anno. Fényképfölvételek műteremben és házon kívül. Szerk.: Sivó Mária. Bp., 1981, Corvina. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott, szakadt, javított kiadói papír védőborítóban.