19010.
468. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Juhász Vilmos - A világ népei sorozat 4 kötete: Olaszország, Svájc, Japán, Ausztrália. (1-4. sz.) Bp., 1933, Pantheon. Kihajtható térképekkel. Papírkötésben, kisebb kopásokkal.