Erhard Caspar (szerk): S. Vincentii Ferrerii, Ex Sacro Praedicatorum Ordine Concionatoris Celeberrimi, Festivale [et] Quadragesimale in Gratiam Ascetarum, Parochorum, concionatorum, & Catechistarum, Synopsi &praeviss Summariis, Divisionibus Argumentorum & Epilogis illustratum, tum utilissimis Indicivus instructum, 2-3. Augustae Vindelicorum [Augsburg] 1729 .Johannes Strötter. [1], 232 p, [7]; [1], 305 p. [4]. + hozzákötve: Vincentii Ferrerii, Ex Sacro Praedicatorum Ordine Concionatoris Celeberrimi, Commune : In Gratiam Ascetarum, Parochorum, Concionatorum, & Catechistarum [1]., 87 p., [3] + hozzákötve: S. Vincentii Ferrerii tractatus seu instructio de vita spirituali et brevi methodo perveniendi ad perfectionem... Augsburg, 1729. Strötter. [1] 19p. [1] Korabeli sérült egészbőr kötésben. (Ferreri Szent Vince O.P. katalán író, Domonkos-rendi szerzetes, prédikátor. Magyarországon elterjedt a Ferreri néven való említése, de van, ahol Ferreriusként szerepel. Emléknapja: április 5) / damaged leather binding.
Két könyv a katholikus legényegyletről. II. rész: A katholikus legényegylet magyar földön. Házi Könyvtár LV. Bp., 1887, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, szétvált könyvtesttel, kissé szakadt borítóval. Felvágatlan példány!
Hungarica Das K. K. Patent Vom 1 September 1859: Als Mystification Des Protestantismus In Ungarn. Hamburg, Hoffmann und Campe. 138p. Kiadói papírborítóval. első néhány lap sérült.
Boldog Elréd: A lelki barátságról. Latin eredetiből magyarra fordította Henkey-Hönig Károly Dr. Miskolc, 1943. Vucskics István Könyvnyomdája kiadásában. Kiadói, sérült papírkötésben, laza kötéssel. Ajándékozási sorokkal.
Bita Dezső: Egyházi beszéd melyet Borbély Kornél Kálmán pannonhegyi sz.ben r. áldor s a Szent Ágostonról nevezett bécsi fönsöbb áldozár intézet tagjának első sz. mise áldozatja alkalmával mondott Rév-Komáromban, mondott - - , ... Rév-Komáromban, karácson hó 26-án 1858. Bécs, 1858, Mechitáristák betűivel, 15 p. Papírkötés, foltos borítóval, régi intézményi bélyegzéssel.
Bita Dezső Ferenc, O.S.B. (1831-1922) római katolikus pap, bencés szerzetes, hittudós, szentszéki ülnök, irodalomtörténész, egyetemi tanár.