Fonyó Pál: Módszertani hitelemzések a rom. kath. népiskolák III. osztálya számára. Baja, 1881., Szerzői, VIII+480 p. Aranyozott egészvászon kötésben, aranyozott lapélekkel, kis kopással, ex librissel