Leonhard J. Mihály: Keressétek az isten országát. Imádságos könyv keresztény katholikusok számára. Pest, é.n (ca 1860) Bucsánszky. 256p. Litografált illusztrációkkal. rézveretes, zománc miniaturával díszített kopott egészvászon kötésben