Tétel

Rufpreis:

6 000 HUF

Beschreibung:

Tóth Mike: Szerzetes rendek és társulatok Magyarországon. Második kiadás. Kalocsán, 1913. Nyomatott Jurcsó Antal könyvnyomdájában. 248 p. ,,E dolgozatnál kettős cél lebegett szemem előtt: először az, hogy azok, kik valamely szerzetbe, vagy egyházi társulatba lépni akarnak, némi tájékozást nyerjenek, és biztosan tudják, hová forduljanak fölvételük ügyében; másodszor a magyarországi szerzetes-élet teljes képét óhajtottam felmutatni, hogy az utókor összeállítva lássa, milyen volt az a huszadik század kezdetén." Oldalszámozáson belül gazdag illusztrációs anyaggal. Korabeli félvászon kötésben, gerincén címfeliratos papírvignettával.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ufk