20273.
468. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Somogyi József: A faj. Bp., [1940], Athenaeum, 275+(1) p. Aranyozott egészvászon-kötésben, a gerincnél sérült borítóval.