Király Dezső: A korszerű gimnasztika és játék kézikönyve. 42 óratervvel. Bp., 1941. Szeged Városi Nyomda. DEDIKÁLT. 183 + (2)p. Kiadói aranyozott vászonkötésben
Ryan Giggs - Joe Lovejoy: Giggs. The Autobiography. London, 2005, Penguin Books. Első kiadás. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban, tanúsítvánnyal. / First edition. In English language. Hardcover, with dust jacket, in good condition, with certificate.
Paul Scholes - Ivan Ponting: Scholes. My Story. (Aláírt könyv, tanúsítvánnyal). London, 2011, Simon & Schuster. Első kiadás. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Paul Scholes (1974- ) angol labdarúgó, edző által aláírt példány. / First edition. In English language. Hardcover, with dust jacket, in good condition. Signed by Paul Scholes (1974- ) English footballer, coach, with certificate.
Curry, Manfred: Versenytaktika kérdés-felelet. Magyar nyelvre átdolgozta Papp László és Szemes György.
Budapest, 1952. (Nyomda nélkül). 92 (helyesen 93) t. Harántfolio. Egyetlen magyar kiadás.
A vitorlásversenyek taktikai kézikönyve, minden táblán a hajózási ábrák alatt értelmező szöveggel, megoldókulcs nélkül. Manfred Curry (1899-1953) amerikai orvos, feltaláló és vitorlázó az 1930-as évek ünnepelt vitorlás versenyzője, illetve taktikai kézikönyvek szerzője volt.
Fűzve, illusztrált, enyhén sérült kiadói borítóban, a hátsó fedőborítón halvány foltossággal. Ritka.
Csurka Gergely - Gyarmati Dezső: 1956 - Ahol mi győztünk. A ,,melbourne-i vérfürdő" igaz története. Bp., 2006, Aréna 2000 Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés,
Szigeti Csaba: Viharsarki sporthistóriák. Felejthetetlen és elfeledett sportemberek történetei. A szerző, Szigeti Csaba által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas író részére DEDIKÁLT példány. Békéscsaba, 2021, Kolorprint. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.