Bücher: Technik

Zahl der Lose: 39

M. Kir. Posta és Távíró legújabb műszaki berendezései Bp., 1908. Kereskedelemügyi m. kir. miniszter. (Hornyánszky V. ny.) IV+240+[10]+3 mell. (kihajt.) Számos szövegközti és egészoldalas ff. fotóval és ábrával, többek közt Csonka-féle gépkocsi, levélgyűjtő-tricikli, nagyszebeni postaépület stb..Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, sérült borító elvált, első néhány lap kijár és ázásfolttal, kissé megviselt állapotban. + cca 1938 Budapest V. M. Kir. Posta Távbeszélő Propaganda Iroda, belső. Petőfi Sándor utca 13-15. Kinyitható reklámlap a megnyitás alkalmából
20348.

Rufpreis:
8 000 HUF
9
Flaszik Jenő: Táviró- és távbeszélő- berendezések leirása, kapcsolása és üzembetartása. 67 lap rajzmelléklettel. Bp., 1930, Országos Postás Zene- és Kulturegyesület (Centrum Kiadóvállalat). Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, 16-18. sz. lap a mellékletből hiányzik.
20349.

Rufpreis:
8 000 HUF
9
A Budapesti Geodéziai és Térképészeti Vállalat munkái és eredményei. Bp., 1972, BGTV. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói műbőr-kötés, koszos borítóval, dohos.
20350.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,86
16,18
20351.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,86
16,18
20352.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
Christian Stiasni: Omnibusbau, Entwicklung und Perspektiven. Berlin, 1952, Verlag Technik, 80 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Egészvászon-kötésben, ázásnyomokkal.
20353.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,35
12,35
20354.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
20355.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
Hámori István:  Belsőégésű mótorok, mótoros vasúti és közúti járóművek.  Budapest, 1940. Szerző (Fővárosi Nyomda Rt.) 320 p.  A Hámori István gépészmérnök által írt szakmunkát oldalszámozáson belül egész oldalas és szövegközti műszaki rajzok, ábrák és felvételek illusztrálják. A kötetben elhelyezve a ,,Bosch Robert Kft. akkumulátorüzeme által kiállított, két levél terjedelmű, korabeli szavatossági jegy automobil önindító telephez. Az első előzéken tulajdonosi névbejegyzések, néhány oldalon apró foltosság.  Aranyozott, vaknyomásos, sérült gerincű, foltos kiadói egészvászon kötésben.
20356.

Hámori István: Belsőégésű mótorok, mótoros vasúti és közúti járóművek. Budapest, 1940. Szerző (Fővárosi Nyomda Rt.) 320 p. A Hámori István gépészmérnök által írt szakmunkát oldalszámozáson belül egész oldalas és szövegközti műszaki rajzok, ábrák és felvételek illusztrálják. A kötetben elhelyezve a ,,Bosch Robert Kft." akkumulátorüzeme által kiállított, két levél terjedelmű, korabeli szavatossági jegy automobil önindító telephez. Az első előzéken tulajdonosi névbejegyzések, néhány oldalon apró foltosság. Aranyozott, vaknyomásos, sérült gerincű, foltos kiadói egészvászon kötésben.

Rufpreis:
4 000 HUF
13
Kodolányi Gyula: Rádiónavigáció. Bp., 1950, Közlekedés- és Postaügyi Minisztérium IV. Postafőosztály, 316 p. Szövegközti ábrákkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, belül jó állapotban.
20357.

Rufpreis:
3 000 HUF
Günther, Hanns: Fortschritte der Funktechnik und ihrer Grenzgebiete. Dritter Band. Handbuch der Funktechnik und ihrer Grenzgebiete 6. Stuttgart, 1938, Franckhsche Verlagshandlung, 4 sztl. lev.+ 214+(6) p. Számos fekete-fehér képpel, ábrával illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, régi intézményi bélyegzővel.
20358.

Günther, Hanns: Fortschritte der Funktechnik und ihrer Grenzgebiete. Dritter Band. Handbuch der Funktechnik und ihrer Grenzgebiete 6. Stuttgart, 1938, Franckh'sche Verlagshandlung, 4 sztl. lev.+ 214+(6) p. Számos fekete-fehér képpel, ábrával illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, régi intézményi bélyegzővel.

Rufpreis:
1 600 HUF
1930 Rádió Amatőr rádió szaklap 4 db száma: V. évf. 4., 6., 7-8., 9. sz. Szerk.: Horváth László. Kiadói tűzött papírkötés, változó állapotban, sérült, foltos borítókkal.
20359.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli

  Veranstaltungen