5 500 HUF
14,86 EUR, 16,18 USD
1928 Rádió Amatőr rádió szaklap 9 db száma: III. évf. 1., 3-5., 7-8., 9-12. sz. Szerk.: Horváth László. Kiadói tűzött papírkötés, változó állapotban, sérült/hiányzó borítókkal.