2 600 HUF
7,03 EUR, 7,65 USD
Bendefy László dr.: Magyar geodéziai irodalom 1961-1970 Bp., 1974 Műszaki Könyvkiadó, 396 + (22) p Egészvászon kötés, kissé sérült papírborítóval, enyhe foxing.