A Közlekedési Múzeum évkönyve VI. köt. 1981-1982. Szerk.: Czére Béla. Bp., 1983, Közlekedési Dokumentációs Vállalat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült papír védőborítóban, szétvált kötéssel. Megjelent 1000 példányban
Földmérő és Talajvizsgáló Vállalat 1950-1975. Szerk.: Rojkó Ervin. (Bp., 1977, Pénzjegynyomda). Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé dohos.
Róbert Antal: A világűr titokzatos csodája: A rádió. A rádió népszerű ismertetése a rádiózó nagyközönség részére. (Aszód, 1932), szerzői kiadás (Petőfi-ny.), 45+(3) p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé foltos borítóval, hiányzó címlappal, helyenként kissé foltos lapokkal.
A gépjáróművezetői vizsga műszaki tudnivalói (A folyékony tüzelőanyagüzemű gépjáróművekről) kérdés-feleletben és tájékoztatás a balesetek alkalmával szükséges tennivalókról. Vezérfonal a tanuláshoz. Legújabb, javított kiadás, szemléltető ábrákkal. Bp., [1947], Közlekedésrendészeti Szakkönyvek Kiadóhivatala (Fővárosi Nyomda Rt.), 36 p. Kiadói tűzött papírkötés, sérült borítóval.
Abaházi ifj. Schermann Richárd: Most már értem a rádiót! Népszerű bevezetés a rádiótechnikába. Bp.,én. (cca 1942-1944.), Németh József, 86 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, sérült, kissé hiányos gerinccel.
Ardos Frigyes: Batik munkálatok és bőrdomborítás. Bp., 1911, Révai és Salamon, 64 p. Kiadói papírkötés, javított kötéssel és borítóval, foltos borítóval, laza, sérült fűzéssel.