14064.
468. Gelaufene Fernauktion
Foto
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
Engi László: 11 db nagy méretű jelzett művészfotó részben kartonon, közte sérült, 30x19 cm és 40x30 cm közötti méretben