König (Kőnig) Róbert (1951-2014): Pálma (cím nélkül). Rézkarc, papír,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/468/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Ex-libris-Kleingrafik~1000003/Konig-Konig-Robert-1951-2014-Palma-cim-nelkul-Rezkarc-papir-jelzett-9-5x7-cm~II3069973
3069973
11241
468
Ex libris - small-graphics
Beschreibung: König (Kőnig) Róbert (1951-2014): Pálma (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett, 9,5x7 cm
: szr