Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 936

Vasarely Victor (1908-1997): Vega 8. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (47/110). Az 1985-ben a Helikon Kiadónál megjelent mappából. 35×35 cm. Üvegezett fakeretben,
10000.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,24
264,71
Márffy Ödön (1878-1959): Kikiáltó (Mutatványos bódé, Dox), 1926. Akvarellel színezett litográfia, papír. Jelezve jobbra lent: Márffy. 47x35,5 cm. Plexiüvegezett keretben.
10001.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,16
176,47
10003.

Rufpreis:
360 000 HUF
972,97
1 058,82
10004.

Rufpreis:
360 000 HUF
972,97
1 058,82
10005.

Rufpreis:
300 000 HUF
810,81
882,35
Salvador Dalí (1904-1989): Hallucinogén ölelés (Les Vitraux-ból). Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány AP 7/50 számozással. Üvegezett fakeretben. 41,5x39,5 cm. / lithograph on paper, signed, artists proof, numbered AP 7/50, framed
10006.

Salvador Dalí (1904-1989): Hallucinogén ölelés (Les Vitraux-ból). Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány AP 7/50 számozással. Üvegezett fakeretben. 41,5x39,5 cm. / lithograph on paper, signed, artist's proof, numbered AP 7/50, framed

Rufpreis:
200 000 HUF
540,54
588,24
Pintér András Ferenc (1980-): Fire. Vegyes technika, vászon, jelezve a hátoldalán. Reprodukálva a művész honlapján: https://www.pafart.com/archive/works2015/ 110×70 cm. / Pintér András Ferenc (1980-): Fire. Mixed technique on canvas, signed on the reverse. 110×70 cm. Reproduced on the artists homepage: https://www.pafart.com/archive/works2014/ KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10007.

Pintér András Ferenc (1980-): Fire. Vegyes technika, vászon, jelezve a hátoldalán. Reprodukálva a művész honlapján: https://www.pafart.com/archive/works2015/ 110×70 cm. / Pintér András Ferenc (1980-): Fire. Mixed technique on canvas, signed on the reverse. 110×70 cm. Reproduced on the artist's homepage: https://www.pafart.com/archive/works2014/ KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!

Rufpreis:
280 000 HUF
756,76
823,53
10008.

Rufpreis:
500 000 HUF
1 351,35
1 470,59
Böhm Lipót, Poldi (1916-1995): Virágok. Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív fakeretben, 80×60 cm.
10009.

Rufpreis:
180 000 HUF
486,49
529,41
Barcsay Jenő (1900-1988): Fekete-rózsaszín. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (77/140). Az 1986-ban a Helikon kiadónál megjelent mappából. 38×33 cm
10010.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,14
147,06
10011.

Rufpreis:
220 000 HUF
594,59
647,06
Konok Tamás (1930-2020): Kompozíció, 1993. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 75/42. Üvegezett fakeretben. 58×58 cm / Screenprint on paper, signed, numbered: 75/42. Framed with glass.
10012.

Rufpreis:
140 000 HUF
378,38
411,76

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli

  Veranstaltungen