https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 936
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2552652
10134
468
0
14000
Paintings and graphics
Andere Sammelgebiete
Belényhi Károly (?- ): Hegyvidék. Olaj, karton. Jelzett. Dekoratív fa keretben. 50x70 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3047259
10135
468
0
50000
Paintings and graphics
Andere Sammelgebiete
B. Séday Mária (1925-2009): Naplemente a Balatonon. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 60×90 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
3049314
10136
468
0
42000
Paintings and graphics
Andere Sammelgebiete
Biasini Mária (1866-1937): Portré, 1926. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív fakeretben. 36,5x27 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3048461
10137
468
0
8000
Paintings and graphics
Andere Sammelgebiete
Bitó Ildikó (1966-): Memória III. Szitanyomat, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A. VI./VII. számozással. Lap széle kissé sérült és kissé foltos. 28,5x28,5 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
3045341
10138
468
0
9000
Paintings and graphics
Andere Sammelgebiete
Brankovics Éva (1938-): Aggódás, 1990. Vegyes technika, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 21,5×28 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3045354
10139
468
0
8000
Paintings and graphics
Andere Sammelgebiete
Boros Gyula (-): Jelenet. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül. 32x22 cm. Üvegezett fakeretben.
Das Lot is nicht erreichbar
3084940
10140
468
0
2000
Paintings and graphics
Andere Sammelgebiete
Boldizsár István (1897-1984): Balatoni részlet vitorlásokkal. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 17x29 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3027316
10141
468
0
3000
Paintings and graphics
Andere Sammelgebiete
Bazsali Ferenc (1923-1968): Öreg kapu. Linómetszet, papír, jelzett, paszpartuban, 21x28 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2832906
10142
468
0
4000
Paintings and graphics
Andere Sammelgebiete
Biai-Föglein István (1905-1974): Virágok. Színezett rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, 37,5×29 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3012520
10143
468
0
85000
Paintings and graphics
Andere Sammelgebiete
Benedek Barna (1973-): Dimenziók, 2016. Akril, karton, papírra kasírozva, jelzett. K 1/1 számozással. Egyedi, gyűjtői darab! 20x20 cm / Benedek Barna (1973-): Dimensions, 2016. Acrylic, cardboard, mounted on paper, signed. Numbered: K 1/1. 20x20 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2937823
10144
468
0
3000
Paintings and graphics
Andere Sammelgebiete
Bognár Ilona: Balatoni napsugár. Akvarell, papír, paszpartuban 20x30 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2866090
10145
468
0
65000
Paintings and graphics
Andere Sammelgebiete
Bunus, Ioan (1952-): Hordók, 1995. Akvarell, papír. Jelezve középen lent. Üvegezett fakeretben. 64×85 cm. / Bunus, Ioan 1952-), Romanian-Transylvanian painter: Barrels. Watercolour on paper, signed, framed
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen
Navigieren zur nächsten Seite Öffnungszeiten
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse