Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 936
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2991093
10146
468
3125588
10147
468
3200
Beregi Vilmos (?-1970): Téli tanyarészlet. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 33×27 cm
3129306
10148
468
3400
Buzás András (1943-): Esti furulyaszó, 2007. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 15,5×10 cm 3129300
10149
468
3800
Buzás András (1943-): Női akt, 2007. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 14×11 cm 2965990
10150
468
90000
2895224
10151
468
38000
Boroksa András (1922-1989): Táj. Olaj, farost, jelezve a hátoldalán. Dekoratív fakeretben. 80x60 cm
2920332
10152
468
3040954
10153
468
42000
3046647
10154
468
Boldizsár István (1897-1984): Pihenő a hídon. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 14,5x25 cm
2739858
10155
468
Bitó Ildikó (1966-): Létfolt II. Szitanyomat, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A. IX/XV. számozással. 43x33,5 cm.
2739880
10156
468
Bitó Ildikó (1966-): Ragyogás IV. Szitanyomat, papír. Jelzett. IV/XII számozással. Lap széle kissé foltos. Sarkaiban törésnyomokkal. 29,5x30,5 cm.
3005727
10157
468
24000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen