Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 936
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2998753
10158
468
30000
2518550
10159
468
30000
2739848
10160
468
Bitó Ildikó (1966-): Szakadás. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott: V/V. 25x25 cm.
2872977
10161
468
Brankovics Éva (1938-): Csendélet, olaj, karton jelzett keretben 30x38 cm
3149150
10162
468
Boldizsár István (1897-1984): Tanya. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle foltos. 30x39 cm 2670036
10163
468
6500
Bod László (1920-2001): Balatonvilágos. Filctoll, papír, jelzettl 40x27 cm 3139939
10164
468
Bakallár József (1940-2013): Fiókáit etető madár. Tus, papír, jelzett. Paszpartuban, 19×20,5 cm
3142401
10165
468
80000
Bosznay István (1868-1944): Tavasz, 1921. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, hátoldalán Bosznay István autográf feliratával és korabeli kiállítási raglappal (Műcsarnok?). Dekoratív fakeretben, 43×65 cm
3142981
10166
468
Blahos Rudolf (1917-1986): Csendélet. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Kissé sérült. Dekoratív fakeretben. 50x60 cm.
3135905
10167
468
26000
3135922
10168
468
110000
3135389
10169
468
36000
Bényi László (1909-2004): Bivaly szénás szekérrel. Vegyes technika, papír, jjl.: Bényi. 25,5x23 cm, keretben, üvegezett, hibátlan.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen