Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 936
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3136557
10170
468
80000
Bolgár József (1928-1986): Asztali csendélet. Olaj, vászon, jelezve balra motívumban: Bolgár J. jelezve balra középen: 1953. 60x80 cm, keretezett, keret jó állapotban, tisztítandó, feszítendő.
3159103
10171
468
Csernó Judit (1925-2000): Utcarészlet (Pécs?). Tus, papír. Jelzett. Paszpartuban. 9,5x14,5 cm
3140782
10172
468
Csikós Tibor (1957-): "Folyamat G 101". Színes rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány EA jelzéssel, 19,5x14,5 cm 3110500
10173
468
34000
3159890
10174
468
Cs. Pataj Mihály (1921-2008): Egymás felett. Olaj, farost, jelzett, hátoldalt autográf felirattal, 51x35 cm
3164076
10175
468
38000
Roland Coudon (1897-1954), francia festő: Coppet, Franciaország. Akvarell, papír, jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben. 60x47 cm.
3166314
10176
468
15000
Csernó Judit (1925-2000): Utcarészlet. Olaj, karton. Jelzés nélkül. Hátoldalán feliratozott. Fakeretben. 30x20 cm
3160653
10177
468
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Alakok. Kréta, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben. 29,5×43 cm
3160790
10178
468
Csillag József (1894-1977): Bordighera. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 24×15 cm 3160777
10179
468
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Színes kép. Olaj, papír, jelezve jobbra középen lent, üvegezett fakeretben. 21×30 cm
3160793
10180
468
Csillag József (1894-1977): Olasz város. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 24×17 cm 3160826
10181
468
Csillag József (1894-1977): Konyhában. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, sérült fakeretben, 31×23 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen