Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 936
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3160831
10182
468
Csillag József (1894-1977): Pipázó. Rézkarc, papír, jelzett. Lap széle kissé foltos. Üvegezett, sérült fakeretben, 31,5×22 cm
3160843
10183
468
Csulak Elemér (1887-?): (...) fák. Rézkarc, papír. Jelzett Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 15×24 cm
3161940
10184
468
34000
Cs. Pataj Mihály (1921-2008): Nádas. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív, kissé kopott fakeretben, 42×70 cm
3161931
10185
468
38000
Cs. Pataj Mihály (1921-2008): Asszony tükörrel. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 41×55 cm
3161991
10186
468
Cs. Pataj Mihály (1921-2008): Téli táj, 1985. Olaj, farost, jelzett. Fakeretben, 25,5×35 cm
3140785
10187
468
Csikós Tibor (1957-): "Kors II". Rézkarc, akvatinta, papír, jelzett, művészpéldány EA jelzéssel, 19,5x15,5 cm
3156316
10188
468
3200
Conrad Gyula (1877-1959): Buda. Rézkarc, papír, jelzett, Conrad Gyula autográf ajándékozási soraival 1933-ból, lapszéli kisebb szakadással, lapszéli folttal, 18×15 cm 3159210
10189
468
34000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Pár, 1987. Olaj, karton, jelezve jobbra középen. Sarkaiban kissé sérült. 60x50 cm
3159217
10190
468
Csavlek András (1942-): Korpusz. Akvarell, diópác, papír, jelzett, üvegezett keretben, 21,5×14 cm
3159218
10191
468
28000
Csavlek András (1942-): Languszta (vitorlás), 2005. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 50×40 cm 3159216
10192
468
36000
Csavlek András (1942-): Vízpart (Balaton), 1987. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 50×80 cm 3163020
10193
468
Csáky Lajos (1950-): Öreg fűz (Tiszapart). Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, dekoratív fakeretben, 41×28 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen