Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 936
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2939349
10326
468
Guti Emese (1932-): Holdfény. Akvarell, gouache, papír, jelzett. Kiállítva: Kassák Könyvtár, Bp., 2002. Üvegezett fakeretben, 47x37 cm
2888719
10327
468
3800
Stefan Grecu (?-?): Tájkép. Pasztell, tus, papír, jelzett, paszpartuban, 17,5x25 cm
3067507
10328
468
48000
Ghyczy György (1953-): A kiránduló találkozik a rókával. Akril, vászon, jelzett 70x100 cm keretben
2560169
10329
468
3026455
10330
468
2543574
10331
468
30000
2942094
10332
468
14000
Gaburek Károly (1936-1986) : Elhagyott ház. Olaj, farost, jelzett, 19,5x15 cm Keretben
3135374
10333
468
85000
Göllner Miklós (1902-1977): Szentendrei Kert. Pasztell, papír, jjl.: Göllner 57. 50x76 cm, keretben, üvegezett, kis sérüléssel.
3160026
10334
468
Haranghy Jenő (1894-1951): Elefántok. Ceruza, papír, jelzett, 19x25 cm 3160022
10335
468
Haranghy Jenő (1894-1951): Lovas tanulmányrajz. Ceruza, papír, jelzett, 14,5x13 cm 3145279
10336
468
75000
3050442
10337
468
22000
Halász Szabó Sándor (1920-1997): Hullámzó formák. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (7/30), 42x26 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen