Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 936
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3128844
10338
468
Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (8/40). 35x24,5 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, numbered (8/40), 35x24,5 cm.
3128818
10339
468
14000
H. Tóth Tamás (1958-): Geometrikus kompozíció (cím nélkül.) Szitanyomat, papír. Jelzett. Az 1980-ban 200 példányban megjelent Tér-kapcsolat-lehetőség mappából. 25x20 cm.
3083551
10340
468
26000
Hincz Gyula (1904-1986): Hommage á Bartók, 1978. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (100/49), 36x30 cm
3145315
10341
468
360000
Haász István (1946-): Objekt.petit I, 2004. Kollázs, akril, f, jelzett a hátoldalán. 22x22x5,5 cm
3083565
10342
468
38000
Hetey Katalin (1924-2010): Rész-egész (geometrikus szoborterv). Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (27/40). Lapméret: 54x43 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (27/40).
2803738
10343
468
3159320
10344
468
30000
Herman Lipót (1884-1972): Alföldi táj. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. 22x32 cm
3159620
10345
468
48000
Hetényi Tibor (1891-1977): Női akt. Tempera, papír, jelzés nélkül, kartonra kasírozva, 61x42 cm 3159633
10346
468
60000
Hincz Gyula (1904-1986): Társaság. Tus, papír, jelezve jobbra lent (paszpartu által takarva), üvegezett fakeretben. 25x27 cm
3167906
10347
468
22000
Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (7/40). 30x20 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, numbered (7/40), 30x20 cm. 3167908
10348
468
26000
Horváth Gábor (-): Kék kör pirosban. Szitanyomat, papír, jelzett a nyomaton, 31x31 cm
3160897
10349
468
Hincz Gyula (1904-1986): (...) napraforgók, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, lapszéli ázásnyommal, 12×23 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen