Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 936

10025.

Rufpreis:
160 000 HUF
432,43
470,59
10026.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,51
123,53
10027.

Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
70,59
Halász Szabó Sándor (1920-1997): Formák. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (23/30), 42x26 cm
10028.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,27
76,47
10029.

Rufpreis:
180 000 HUF
486,49
529,41
10030.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,30
105,88
10031.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,19
205,88
Molnár Sándor (1936-2022): Kompozíció, 1975. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 39,5×28,5 cm / mixed technique on paper, signed, framed
10032.

Rufpreis:
340 000 HUF
918,92
1 000,00
Pinczehelyi Sándor (1946-): Cím nélkül, 1976. Szitanyomat, papír, jelzett, 40x30 cm. / serigraphy on paper, signed
10033.

Rufpreis:
75 000 HUF
202,70
220,59
Olajos György (1953-): Jéghegy, 1989. Vegyes technika, kollázs, papír, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 35x30 cm
10034.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
Milada Špálová, cseh festő (1884-1963): Havas utca (Felvidék v. Kárpáalja?) 1920-40 körül. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán korabeli prágai címkével és bélyergzővel. Fakeretben. 46x54 cm/ Milada Špálová, Czech painter (1884-1963): Snowy street (Czechoslovakia/Carpathians?). Oli on cardboard, signed lower right. With label and stamp from Prague, around 1920-40. Framed. 46x54 cm
10035.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,24
264,71
10036.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,24
264,71

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli

  Veranstaltungen