Mizser Pál (1941-2021): Zöld mezőben, 1970-es évek. Plextol, farost, jelzett a hátoldalán, proveniencia: a művész hagyatéka. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 60x100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Olajos György (1953-): Jéghegy, 1989. Vegyes technika, kollázs, papír, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 35x30 cm
Milada Špálová, cseh festő (1884-1963): Havas utca (Felvidék v. Kárpáalja?) 1920-40 körül. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán korabeli prágai címkével és bélyergzővel. Fakeretben. 46x54 cm/ Milada Špálová, Czech painter (1884-1963): Snowy street (Czechoslovakia/Carpathians?). Oli on cardboard, signed lower right. With label and stamp from Prague, around 1920-40. Framed. 46x54 cm
Tóth Ernő (1949-): Hölgy és faun, 1985. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán Tóth Ernő autográf feliratával. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 61x70 cm