Lux Antal (1935-): Apácák, 1970. Szitanyomat, papír. Jelzett és datált (A Lux 70). 51x40 cm. Magyarországon nagyon ritka klasszikus pop art alkotás, a művész Nyugat-Németországban alkotta! / Antal Lux (1935-): Nuns. Serigraphy on paper. Signed and dated (A Lux 70). 51x40 cm. Very rare work from the classic period of pop art, made in West Germany!
Arató István (1922-2010): Angyalföld, 1965. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív, kissé kopott fakeretben, 70×100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
Különféle művészek, össz. 10 db mű: Az Aranycsapat tagjairól (Puskás, Bozsik, Czibor, Hidegkuti, Lóránt, Zakariás, Budai II, Gellér) valamint Szepesi Györgyről készült portré és a Népstadion madártávlatból. Litográfia, papír. Jelzett. Néhány lapon apró foltokkal, Puskást ábrázoló és a Népstadiont megörökítő lapon kisebb lapszéli szakadással. Lapméret: 43x31 cm.
Székely Bertalan (1835-1910): Freskó terv (vázlat). Tus, akvarell, papír, lap tetején apró sérüléssel, hiányos paszpartuval. Jelzés nélkül, hátoldalán Lándor T. (Tivadar) gyűjteményi címkével. Lándor Tivadar (1873-1954) magyar művészeti író, művészettörténész számos tanulmányt írt Székely Bertalan művészetéről és baráti kapcsolatban is állt vele. Kb. 25,5×42,5 cm
Batári László (1920-1997): Fekete a Tisza Kécskénél, 1996. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal és további címkékkel, raglapokkal. Fakeretben. 142x200 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Oil on canvas, signed lower right, framed. ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE