Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 936

Lux Antal (1935-): Apácák, 1970. Szitanyomat, papír. Jelzett és datált (A Lux 70). 51x40 cm. Magyarországon nagyon ritka klasszikus pop art alkotás, a művész Nyugat-Németországban alkotta! / Antal Lux (1935-): Nuns. Serigraphy on paper. Signed and dated (A Lux 70). 51x40 cm. Very rare work from the classic period of pop art, made in West Germany!
10037.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,32
135,29
Arató István (1922-2010): Angyalföld, 1965. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív, kissé kopott fakeretben, 70×100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
10038.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,14
147,06
Markó Erzsébet (1947-): Csend (női akt tájban). Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéivel. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 70×90 cm
10039.

Rufpreis:
95 000 HUF
256,76
279,41
10040.

Rufpreis:
75 000 HUF
202,70
220,59
Böhm Lipót, Poldi (1916-1995): Csendélet. Olaj, farost, jelezve jobbra középen. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fakeretben, 60×80 cm
10041.

Rufpreis:
120 000 HUF
324,32
352,94
Gross Arnold (1929-2015): Városligeti-tó. Színezett rézkarc, papír, jelzett, foltos, 29x39 cm Üvegezett fakeretben.
10042.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,30
105,88
10043.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,24
264,71
Különféle művészek, össz. 10 db mű: Az Aranycsapat tagjairól (Puskás, Bozsik, Czibor, Hidegkuti, Lóránt, Zakariás, Budai II, Gellér) valamint Szepesi Györgyről készült portré és a Népstadion madártávlatból. Litográfia, papír. Jelzett. Néhány lapon apró foltokkal, Puskást ábrázoló és a Népstadiont megörökítő lapon kisebb lapszéli szakadással. Lapméret: 43x31 cm.
10044.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,49
94,12
Berkes Antal (1874-1938): Óbudai részlet. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. 25x39 cm. Dekoratív fakeretben.
10045.

Rufpreis:
140 000 HUF
378,38
411,76
10046.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,24
264,71
Viski János (1891-1987): Ménes (pihenő lovak). Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben, 59x79 cm
10047.

Rufpreis:
120 000 HUF
324,32
352,94
10048.

Rufpreis:
160 000 HUF
432,43
470,59

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli

  Veranstaltungen