Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 936
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3162090
10049
468
80000
id. Benedek Jenő (1906-1987): Ősz a vízparton. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fakeretben, 40×60 cm 3097631
10050
468
80000
Szeift Béla (1944-2012): Ikrek, 1981. Akril, zsineg, fa. Jelezve jobbra lent: Szeift 81. 25,5x36 cm. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben.
3167913
10051
468
85000
Milan Dobes (1929-): Rózsaszín kompozíció (cím nélkül), 2006. Szitanyomat, karton. Jelzett. Számozott: 20/55. 48x50 cm
3155654
10052
468
38000
Dobroszláv Lajos (1902-1987): Vérteskozmai táj, 1977. Akvarell, ceruza, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal (Vérteskozma, 1977), üvegezett fakeretben, 23×44,5 cm. 3166667
10053
468
40000
Wallburg Egon (Zórád Ernő, 1911-2004): Téli piac kutyákkal, 1939. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 23x33 cm 3167148
10054
468
80000
Abonyi Ernő (1884-1941): "Esthangulat" (Vitorláskikötő). Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Hátoldalán "Abonyi Ernő, Kassa, 1919, Esthangulat" felirattal. Dekoratív, régi fakeretben, 57×68 cm
3010823
10055
468
60000
Garanyi József (1921-2009): Beregszászi részlet (Kárpátalja). Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben. 70x56 cm
3140308
10056
468
120000
3048735
10057
468
90000
Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Csendélet. Pasztell, karton. Jelezve jobbra lent. Kisebb lapszéli szakadással és törésnyommal. 100x70 cm
3026974
10058
468
70000
3142458
10059
468
100000
Schéner Mihály (1923-2009): Csendélet. Olaj, farost. Jelzett. 70x50 cm. Dekoratív fakeretben.
3159679
10060
468
38000
Vlagyimir Lebedev (1891-1967): Modern ember. Tus, vegyes technika, papír. Jelzés nélkül. paszparetuban 31x22 cm / Vladimir Lebedev (1891-1967), Russian avantgarde painter: Modern man. Ink and mixed technique on paper, unsigned, in passepartout 31x2 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen