Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 936
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3068897
10615
468
Nagy Lajos (1956-): Férfi akt. Szén, papír, jelzés nélkül. 43x30,5 cm
3068893
10616
468
Nagy Lajos (1956-): Visegrádnál (Duna). Akvarell, papír, jelzés nélkül. Lap szélén paszpartuzás nyomaival. 36x49 cm
3068900
10617
468
3044897
10618
468
Neogrády Antal (1944-): Egzotikus kollázs, 1995. Kollázs, papír, jelezve jobbra középen, 31×23,5 cm. Üvegezett fakeretben.
3144869
10619
468
80000
3136536
10620
468
85000
3136578
10621
468
130000
Nagy Imre László (1928-1997): Tihany. Tempera, papír, jbl.: Nagy I L 56 Tihany. 37,5x48,5 cm, keretezett, üvegezett, sérült.
3161390
10622
468
Orsovai Valéria (1943 -): Virágok. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív fakeretben, 30×24 cm 3161446
10623
468
34000
Olajos György (1953-): Girbe-gurba fa, 1970-es évek. Olaj, farost, jelzett, sérült (felületi festék lepergésekkel). 83x62 cm
3164273
10624
468
Olajos György (1953-): Medicinák III., 1981. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. V/XV számozással. Paszpartuban, 8×24 cm. 3164253
10625
468
Olajos György (1953-): Kismacskamúmia gombolyaggal, 1982. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (1/40). Paszpartuban, 8×29,5 cm. 3164229
10626
468
Olajos György (1953-): Lábtörlő tanulmány, 1981. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (1/50). Paszpartuban, 13×28 cm. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen