Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 936
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3141432
10627
468
Orr András (-): Szélmalmok I, 2008. Litográfa, papír, jelzett, IX/X számozással. 41x24,5 cm
3146594
10628
468
Bengt Olson (1930-): Absztrakt színes kompozíció. Litográfia, papír, jelzett. Számozott: 35/98. Üvegezett fakeretben. 47x39 cm
3101198
10629
468
24000
Országh Imre Ferenc (1901-1974): Cím nélkül. Olaj, papír. 23x17 cm Dedikációval üvegezett keretben
3101199
10630
468
24000
Országh Imre Ferenc (1901-1974): Cím nélkül. Olaj, papír. 23x17 cm Dedikációval Üvegezett keretben
3146591
10631
468
Bengt Olson (1930-): Absztrakt kompozíció. Litográfia, papír, jelzett. Számozott: 35/98. Üvegezett fakeretben. 47x39 cm
3028776
10632
468
22000
Oláh Zoltán (1974-): Szürrealista kép, 1995. Olaj, farost. Jelzett a hátoldalán. Apró felületi sérülésekkel. 80x61 cm. Fakeretben. 2971156
10633
468
48000
3045035
10634
468
36000
3010857
10635
468
30000
Ozsváth Gyula (?-?), kárpátaljai festő, XX. sz első fele: Lány virágcsokorral. Olaj, vászon, jelzett, apró felületi sérüléssel. Hátoldalán Szépművészeti Szalon, Budapest-Kassa, 1940 körüli bélyegzővel. 80×60 cm. Dekoratív fakeretben.
3136537
10636
468
85000
Ősz Dénes (1915-1980): Kikötő. olaj, farost, jjl: Ősz. 60x80 cm, keretezett, keret jó állapotú, tisztítást igényel.
3049318
10637
468
15000
3049312
10638
468
15000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen