Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 936
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3129331
10916
468
4200
Würtz Ádám (1927-1994), Mészöly Géza után: Balatoni halásztanya. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 24×38,5 cm 3126534
10917
468
Zsigmondy Rózsa, működött a XIX. században: Házak, 1864. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 18×28 cm 3126314
10918
468
3200
Weisz Zsuzsa (1925-2017): Vízfolyás. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 30×40 cm.
3124963
10919
468
Wéber József (1946-2012): Szalonban. Akril, farost, jelzett, felületi sérülésekkel. Dekoratív keretben 40x50 cm 3109907
10920
468
65000
2643648
10921
468
3200
Richard Willson (1939-2011): KöpyKat. Tus, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 30×25 cm
3147949
10922
468
Würtz Ádám (1927-1994): Szelíd múzsa (Berzsenyi Dániel). Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, hátoldali üveg törött. 24,5x30 cm
3161100
10923
468
Zugor Sándor (1923-2002): Öreg erdő (szarvas). Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 29×39 cm 3161450
10924
468
Wegenast Róbert (1930-2019): Háborgó tenger (cím nélkül). Vegyes technika, papír, jelzett, 28×34 cm
3167154
10925
468
Zádor István (1882-1963): Szajoli országút. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 23×30 cm
3165368
10926
468
3200
Zádor István (1882-1963): Halász a Zagyván. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Javított. Paszpartuban, 35×21,5 cm
3143585
10927
468
Zemlényi Csaba (1943-): Csend, 2004. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA III/VII számozással, lap széle kissé foltos, 18x31,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen