60 000 HUF
162,16 EUR, 176,47 USD
Adolphe Leon Willette (1857-1926): Mucha plakát előtt imádkozó kislány, 1900 körül. Színezett litográfia, papír, jelzett a litográfián, jobb alsó sarkában szárazbélyegzővel. Lap széle sérült. Paszpartuban. 33x25 cm