10123. 468. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
19 000 HUF
9
0 HUF
Bálint József (1886-1957), 1906 k. Nagybányán tanult: Női portré, 1907. Olaj, vászon, jelezve balra fent. Sérült. Vakráma nélkül. 47×37 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert