26 000 HUF
70,27 EUR, 76,47 USD
Bényi László (1909-2004): Téli utca. Tempera, akvarell, papír, jjl: Bényi László 55 Bényi László. 22x29 cm, keretben, üvegezett, kis sérüléssel.