360 000 HUF
972,97 EUR, 1 058,82 USD
Csáji Attila (1939-): Organikus spakli kalligráfiák VII., 1964. Olaj, papír. Jelzett a hátoldalán. Paszpartuban. A művész korai absztrakt alkotása! 41x58 cm