10052. 468. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
38 000 HUF
0 HUF
Dobroszláv Lajos (1902-1987): Vérteskozmai táj, 1977. Akvarell, ceruza, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal (Vérteskozma, 1977), üvegezett fakeretben, 23×44,5 cm.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras